• Evden Eve Nakliyat

  Atakent evden eve nakliyat

  Evden eve nakliyatın lojistik sektörün en zor ve en çok özen isteyen dallarından biri olduğunun farkındayız. Üstlendiğimiz tüm işleri olabildiğince iyi ve eksiksiz yapmak tek hedefimizdir.  Atakent Nakliyat olarak hedefimiz taşınma sonrası sizi mutlu bir şekilde görmektir. Taşınma sonrası yüzünüzde beliren gülümseme bizim en büyük zaferimizdir.
                               
  Evden eve nakliyat için sizin bize ulaşmanız ile size dilediğiniz tarih için ücretsiz expertiz hizmeti sunmanın yanında sizden aldığımız bilgiler ışığında bir değerlendirme yapıp sizin için bir fiyat teklifi hazırlar ve sunarız. Karşılıklı anlaşma halinde dilediğiniz tarih için eşyalarınızı taşıyabilecek büyüklükte bir araç ve yeterli çalışan ile gelip taşıma işlemini gerçekleştiririz. Tüm taşımalar da nakliye sigortası sizin isteğiniz doğrultusunda yaptırılmaktadır.

  Evinizi taşıyacağınız kesinleştikten sonra ilk vermeniz gereken karar taşıma için nakliye firmanızdan nasıl bir hizmet alacağınızdır. Bu hizmetler 3 çeşit olup aşağıda açıklamaya çalıştık.

        1.  Tüm paketleme montaj demontaj işlerinin firma tarafından yapılması. Bu pakette siz sadece değerli eşyalarınızı ve birkaç parça temiz elbisenizi alıyorsunuz. Biz evinizdeki tüm eşyaların paketlemesini ve demontajını yapar. Yeni evinize taşır ve eşyaları sizin istediğiniz gibi yerleştirir montajını yapar size hazır olarak teslim ederiz.                                

        2.Firma sadece Mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesini yapar, mutfak eşyaları ve diğer ufak tefek eşyaları siz kendiniz paketler kolilere doldurursunuz. Taşıma işlerini biz yapar ve yeni evde de sadece mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunu yaparız. Diğer ufak tefek eşyalarınızı siz yerleştirirsiniz.

        3.Tüm paketleme montaj ve demontaj işlerini siz yaparsınız Biz sadece taşıma işlerini yapar. Herhangi bir paketleme veya montaj yapmayız.

  Evden eve nakliyat

                                                                                                                                     www.atakentnakliyat.net
 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  TEL: 0 212 657 35 61

  ADRES

  Ahmet Kavuklu Cad Uğur Sok No:58 Kirazlı Bağcılar İST

  EMAIL

  atakentnakliyat34@gmail.com
  www.atakentnakliyat.net

  TELEFON

  0 212 657 35 61
  0 216 399 46 43

  CEP

  0535 693 82 94
  0507 479 73 74