• Ümraniye Atakent Evden Eve Nakliyat

  Ümraniye Atakent Evden Eve Nakliyat

  İsmimizi aldığımız semte karşı hep daha duyarlı olduk. Bu bölgede bugüne kadar yüzlerce taşıma yaptığımız için hem semti çok iyi tanıyoruz hemde bu bölgede yaşayan insanların nasıl bir hizmet beklentisi olduğunu çok iyi biliyoruz.

  Eğer sizde Ataket'e taşınıyor veya bu güzel semtten başka bir yere taşınıyorsanız Atakent Nakliyat'tan fiyat teklifi almadan kesinlikle taşınmayın.

  Ümraniye İstanbul Anadolu yakasının nüfus bakımından en kalabalık, tüm İstanbul’da ikinci en kalabalık, Türkiye genelinde 8. en kalabalık ilçesidir. Son nüfus sayımına göre 645.238 nüfusuyla ilk on kalabalık ilçe arasında yerini almıştır. Ümraniye Belediyesi 1980 darbesi ile fes edilerek Üsküdar’a bağlanmış ardından 1987 yılında tekrar ilçe statüsü kazanmış ve ilk yerel seçim 1989 yılında gerçekleştirilmiştir.

  Ümraniye atakent


  Ümraniye bulunduğu konum hem şehir içi trafiğin merkezi konumunda olması hem de geniş bir düzlükte kurulu bir ilçe olması Ümraniye’yi evden eve nakliyat için bir cazibe merkezi haline getirmektedir. Son yıllarda kurulan ve gelişen Ümraniye komşusu Üsküdar’a nazaran daha rahat ulaşım imkânlarına sahiptir. Diğer komşu ilçesi Ataşehir evden eve nakliyat için merkez olması nedeni ile Ümraniye evden eve nakliyat İstanbul’da diğer birçok şehre göre daha kolay ve daha uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir.

  Bizde bu ilçeye özel kurduğumuz ekibimizle hizmet veriyoruz ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyoruz. İyi bir taşınma deneyimi için hizmetinizdeyiz.

  Taşınma sonrası yüzünüzde beliren gülümsemem bizim en büyük zaferimizdir.

  Atakent mahallesi


 • HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

  7/24 İletişime geçip teklif alabilir veya ekspertize çağırabilirsiniz.

  TEL: 0 212 657 35 61

  ADRES

  Ahmet Kavuklu Cad Uğur Sok No:58 Kirazlı Bağcılar İST

  EMAIL

  atakentnakliyat34@gmail.com
  www.atakentnakliyat.net

  TELEFON

  0 212 657 35 61
  0 216 399 46 43

  CEP

  0535 693 82 94
  0507 479 73 74